Salı, Haziran 18, 2019
Genel

Burçlara Bakarak Erkek Arkadaş Seçmek

burç , sevgili , kadın

Günümüzde bir türlü uyuşmayan iki karakterin mutsuz sonla sonlanmış ilişkilerin olduğunu sıkça duyar olduk. Büyük bir hayallerle başlamış olan ilk aşk izlenimi, günler daha sonra soğuyarak sona eriyor. Peki, en çok hatayı nerede yapıyoruz? Belki de burcumuzla uyuşmayan bir ekip elementlerden dolayı olmasın? İşte, kızlar için görkemli bir analiz ile hayalinizdeki aşkı bulabilirsiniz!

Koç Burcu

 

Hayalinizdeki erkeğin otoriter, oturaklı ve sizi sahiplenen bir kişi olmasını istiyorsanız koç burçları size göz kırpıyor. Ağır azam bir halde ilişkinizi yönetecek ve sizi deli gibi imrenecek. Hayatınızın temel odağına oturacak ve ilişkinin ipini eline alacak. Maço seven kızlar için en ideal burç, koçlardan geliyor!

Koç burcu erkekleri, aşk yaşamının mafyasıdır.

Boğa Burcu

 

hayatında efendi erkek arayanların tercihi boğalar olmalıdır. Sakinliği ve mütevazi oluşuyla çevreye karşı bıraktığı izlenimle etkisinde bırakır. Girdiği ortamlarda nasıl davranmasını bilen ve olgunluğunu gösterebilecek bir karaktere sahiptirler. Bazen baskıcı tavırlara olsa da asla beyefendilik çizgisini aşmazlar.

Boğa burcu erkekleri, beyefendiliğin mankenidir.

İkizler Burcu

 

Daha çok özgürlükten yanayım diyen kızlar için ideal olan ikizler, kafasına esen her şeyi yapmakla başlarlar. Özgürce ve bencilce tavırlarıyla boy gösterirler. Ama çok iyi bir sempatik mevzuşması vardır. Hareketli bir yaşama haiz olanların tercih edebileceği bir burçtur çünkü ikizler burcu erkeği yerinde duramaz! Tatlı ve sempatik bir serseri sevgilim olsun diyen kızlara gelsin!

İkizler burcu erkekleri, kelimelerin büyüleyici gücüyle aşkına aşk katar.

Yengeç Burcu

 

Erkeğini yönetmek isteyen hanımların tercihi yengeç erkeklerinden yana olmalıdırlar. Her şekilde partnerine kıymet veren ve duygularını göstermekten çekinmezler. Bazen çocuksu tavırlarıyla tatlı tripler atsa da sevgi insanı kör eder derler. Onu idare etmeyi bilirseniz çok güzel bir ilişki yaşayabilirsiniz. Fakat ben yumuşak erkek sevmem diyorsanız uzak durun kızlar!

Yengeç burcu erkekleri, şefkatli kalbin aynasıdırlar.

Aslan Burcu

 

Aslan burcu erkeğiyle sevgili olmak için öncelikle kendinizi toparlamanız gerekiyor. Öyle istediğim mini eteği giyerim, kafama göre takılırım falan diyemezsiniz. İş yaşamınızda bulunan adam sinekleri bile bilmek zorunda. Hatta daha ötesi aslan erkekleri, çalışan eşlerden hiç hoşlanmazlar. Aşırı sahiplenici ve bir o kadar katı olan aslanlar, partnerini kısıtlar. Ama kendisi de bir takım fedakarlıklar gösterir.

Aslan burcu erkekleri, bir o denli yırtıcı olduğu kadar cömerttirler.

Başak Burcu

 

hayatınıza bir düzene girmesini isteyen kızlar için ilaç gibidirler. Başak erkekleri, bir ortamda nasıl davranacağını bilmekle birlikte partnerinin nelerden beklentisine kadar ölçüp öyle hareket eder. Hayatında kısıtlamalar getirerek bir takım kurallar koymayı severler. İlişkilerde, belli bir kaide üzerinden yürüyerek sonuca ulaşmanın inancına sahiptirler. İlişkilerde karşı tarafı anlayarak ve uysal bir dil tercih ederek yürütürler.

Başak burcu erkekleri, hem görünüş hem karakter olarak titizdirler.

Terazi Burcu

 

sorumluluk almayı ve ilişkisinde benmerkezci olan kızlar için terazi erkekleri uygundur. Her yere sizinle gezmekten keyif alan ve sizi yalnız bırakmayacaktır. Aslına bakarsanız, kızların da derdi hep yanımda olsun değil mi? Alın size bir terazi erkeği, bolca zaman geçirin. O sensiz bir ben olması imkansız.

Terazi burcu erkekleri, sahibinden ayrılamayan bir kedi gibidir.

Akrep Burcu

 

Akrep burcu erkekleri, gizemlidirler. Kadınlarda genel olarak gizemli erkeği çok severler. Onu keşfetmek ve yaşayarak öğrenmeyi isteyebilirler. Hem aşkta hem yatakta görkemli bir deneyim yaşamak isterim diyorsanız akrep erkeklerini kaçırmayın. Ama ihmal etmeyin ki her güzelin de bir kusuru vardır. İşte o da çapkınlığı! Aşırı derecede bağlanma arzusu yaşamak isteyen kızlar için akrep erkekleri, kıskançlık için yeteri dozda serum almış olduğunı söyleyebilirim. Yeter ki aşkınızın gücünü gösterin ki başkalarına kaçmasın! Kendine hem dış görünüş hem de karakter olarak güvenen kızlar için muhteşem bir tecrübe erkeği olabilir.

Akrep burcu erkekleri, esrarlı olmasının ötesinde yatan bir aşk adamıdır.

Yay Burcu

 

Benim hayatım benim özelim diyen kızlara gelsin yay erkekleri! Evet, onlarda sizin şeklinde düşünüyor! Hayatında çılgınlıklara yer veren ve bir o denli özgürce hareket etmeyi seven yay erkekleri, partnerinin de özeline saygı duyuyorlar. Rahat bir nefes alabileceğiniz ve yaşamınızda problem yaşatmayacak bir ilişki istiyorsanız; yay burçları tam sizlik! Yok şuraya gitme, yok şunu giyme yerine sana iltifat eden bir erkek talibidırlar. Lakin sende ona kısıtlamamayı bilmelisiniz aksi şekilde ilişki biter.

Yay burcu erkekleri, özgürlük kulesine olan aşk gibidir.

Oğlak Burcu

 

Mantık evliliği düşünen hanımların tercihi oğlaklardan yana olmalıdır. Başarılı bir kariyer geçmişine ve itibar sahibine haiz olan oğlak erkekleri, olgunluğuyla da etkiler. İlişkilerde iyi mi baş edilmesini gerektiğini iyi bilir ve iş çevresi de geniştir. Çocuğunuzun iyi bir geleceği konusunda iyi mi eğitim alacağından tutun da yüksek standartlı bir geleceği sahip olmasının planını çoktan yapmıştırlar. çoğu zaman duygularını göstermezler. Aşk dolu bir ilişki isteyenlerin biçimı değildir.

Mantığın içinde saklı bir duygunun temelidir oğlak erkekleri…

Kova Burcu

 

yaşamımda havalı ve popüler bir erkekle aşk yaşamayı hayal ediyorum diyorsanız kova erkekleri sizin için ideal. Arkadaşları içinde fazlaca sevilen ve sayılan kişilerdir. Tabii birazcık da garip… İlişkilerinizin garip bir boyuta taşınmasını istiyorsanız kovalar iyi bir seçimdir. Kendisindeki çaba göstermeden oluşan havalı davranışları ukalacı ve dik başlı tavırlarıyla gösterirler. Biraz serseri birazcık özgür. İşte, zor aşk yaşamak isteyen hanımlara gelsin.

Hem asi hem garip. Hem özgür hem ukala. Fakat bir o kadar da havalı! Tamamen farklı bir dünyada yaşayan asi ruhun bedene hükmettiği kişilerdir kovalar.

Balık Burcu

 

hayatında kendisini bir yere bırakıp o minnacık kalbine seni yerleştiren kişilere balık burcu erkeği denir. Tamamen hayatında sana odaklı yaşayarak kendinden vazgeçerler. Eğer, beni benden çok düşünsün tarzı kadınlardansanız balık erkeği tam sizlik. Hem romantik hem duygusal. Ek olarak, toplumsal hayatının fazla olmamasıyla etrafında kızların olmaması büyük bir avantaj!

Balık burcu erkekleri, gecenin en romantik parlayan yıldızıdır.

Bir cevap yazın