Çarşamba, Temmuz 17, 2019
Genel

Hoşlandığınız Kadını Etkileme Yolları

kadın,erkek,kadınlarokuyor

1. İlginizi göstermek istiyorsanız, bedeniniz ona dönük olsun.

Birbirinize uzak olsanız da, bedeninizi ona dönük tutmak önemli. Bunu yapmadığınız takdirde, onunla ilgilenmediğiniz hissiyatını yaratırsınız. Aynı şekilde, bildirişim kurarken de ona dönük olmalısınız. Bedeniniz ona dönük değilken, sözlerinizle ilginizi gösterirseniz ona karışık sinyaller göndermiş olmuş olursunuz. Ondan hakikaten hoşlanıyor musunuz, yoksa gerçek dışı mı söylüyorsunuz anlayamaz.


2. Göz temasına örutubet verin.

Utangaç bir insan olsanız bile, göz temasına özen gösterin. Eğer göz temasını doğru kullanırsanız, bir hanıma onunla ilgilendiğinizi söylemenize bile gerek kalmaz.
3. Güçlü ama rahat bir duruş seksidir.

Kültürümüzde adam, kadının gereksinimlarını sağlamak ve korumakla yükümlü kişidir. Bu nedenle bedeninizi kullanarak onlara muktedir olduğunuzu hissettirmeniz gerekir. Maskülen bir tavır, kadınları her zaman etkisinde bırakır. Eğer çökkün yahut fazla rahat bir duruşunuz var ise, onlara kaybetmiş, endişeli bir insan izlenimi verirsiniz.
4. Dudaklarınıza dokunmak, onlara direkt olarak bildirim gönderir.

Dudaklar, bir insanda cinselliğin ilk gelişmeye başladığı organlardır. Bununla beraber, karşı cinsle birlikteyken aklınızın ücra köşelerinde öpüşme düşüncesi yatmaktadır. Siz dudaklarınıza dokunduğunuzda, bunu gören hanımların dikkati direkt olarak oraya kayacaktır.


5. Ağzınız, alnınız ve gözleriniz birbirleriyle uyumlu olmalıdır.

Bir fotoğrafa bakmış olduğunuzda eğer birinin yapmacık gülümsediğini düşünürseniz, ağzını kapatın ve gözlerine odaklanın. Gözlerinin mutluluk saçmadığını göreceksiniz. Bu yüzden gülümsemenizde samimi olmaya, yüzünüzün hepsiyla hatta bedeninizin tüm bunlaryla gülmeye özen gösterin.
6. Yanındayken saçlarınızı ya da giysinizi düzeltin.

Eğer bunu yaparsanız, o anda görünüşünüze dikkat etmenizden yola çıkarak, onunla ilgilendiğinizi düşünür. Bu iyi bir şeydir çünkü hem kendinize özen gösterdiğinizi belli eder, hem de onun kafasında, “Acaba hakkaten hoşlanıyor mu? Peki ben hoşlanıyor muyum?” biçimı sorular oluşturur.
7. Kaşlar da çok önemli.
Dikkatiniz birine odaklıyken ya da hoşlanılmış olduğunız birine baktığınızda, kaşlarınız doğal olarak havaya kalkar. Bu durumu, sevdiğiniz kızı etkilemek için kullanabilirsiniz. Bir tek çok fazla kaldırırsanız yapmacık, çok fazla indirirseniz de asabi görünebilirsiniz. Çok ince bir çizgi fakat önemli.


8. Vücuduna baktığınızı belli edin.

Siz bir erkeksiniz. Ve rağmenızdaki kadın da, eğer onunla ilgileniyorsanız, ona bakmanızı bekler. Bu yüzden ona baktığınız bir anda sizi yakalamasına izin verin. Ama yalnızca ufak bir bakış. Çok uzun bakarsanız sizi sapık kategorisine yahut “yalnızca cinsel ilişki istiyor” kategorisine alabilir.
9. Size doğru yaklaşırken geri adım atmayın.
Eğer size doğru yürürse ya olduğunuz yerde kalın yahut siz de ona doğru yürüyün. Eğer geri çekilirseniz korktuğunuz veya onunla ilgilenmediğiniz hissini yaratırsınız ve o da, kendini incinmekten korumak adına ilgisini sizin üzerinizden çeker. Eğer ona doğru bir adım da siz atarsanız kendisine güvenmesini sağlarsınız ve daha çok ilgisini kazanırsınız.
10. Omuzlarınız çok şey söyler.

Omuzlarınızın duruşuna ne kadar dikkat ediyorsunuz? Büyük olasılıkla çok fazla değil. Fakat söz mevzusu durumda dikkat etmeniz gerekir. Eğer omuzlarınızı öne düşürürseniz sıkılmış, ilgisiz, gerilmiş ve korkmuş bir görüntü sergilersiniz. Bunların aslabiri de bir kadını etkilemez. Eğer omuzlarınızı geri çekip göğsünüzü öne çıkarırsanız kendisine güvenen biri olduğunuz izlenimini yaratırsınız. Arada bir omuzlarınızı yukarı kaldırırsanız da, ona sempatik ve duyarlı tarafınızı göstermiş olmuş olursunuz. Bunu da pek çok kadın çekici bulur.

Bir cevap yazın