Çarşamba, Temmuz 17, 2019
Genel

Karşınızda ki Kişinin Sizden Hoşlandığını Anlamanın 10 Yolu !

flört,aşk,sevgi,ilişki

1 – Sebepsiz yere sizi arayabilir ya da mesaj atabilir

Bir erkekten gelen sebepsiz telefonlar ve mesajlar onun sizden hoşlandığını en büyük kanıtıdır. Eğer bu kişi sizi sık sık arıyorsa ve sesinizi duymanın ona çok iyi geldiğini söylüyorsa size gerçekten aşık olmuş diyebiliriz.

2 – Tavsiyeleriniz onun için önemlidir

Yalnızca sözüne güvendiğimiz kişilere fikir sorarız ve onların tavsiyelerine önem veririz. Eğer hoşlandığınız erkek size çeşitli konularda fikir soruyor ve tavsiyelerinizi uyguluyorsa sizinle gerçekten ilgileniyor demektir. Özellikle kılık kıyafet seçimiyle ilgili fikirleriniz onun için önemliyse size çoktan aşık olmuş ve yalnız size çekici görünmek istiyor demektir.

Senden hoşlandığını anlamanın yolları
Senden hoşlandığını anlamanın yolları

3 – Baktığı şeylerde sizi hatırlıyor ve bunun için size mesaj atıyor
Hoşlandığınız kişi gün içinde size pek çok kez mesaj atıyorsa bu onun da sizden hoşlandığı anlamına gelir. Eğer size attığı mesajlarda, baktığı şeylerde sizi hatırladığını ifade eden şeyler yazıyorsa aşk çoktan bacayı sarmış demektir. Sürekli sizi düşünüyor ve gördüğü her şeyi sizinle bir kez daha görmek istiyor demektir.

Sevgi dolu gülümseme: Size karşı ilgisinin olduğunu gösteren en bariz işaret! Daha samimi olmak için yaklaşmaya, sohbeti arttırmaya çalışıyor. Unutmayın; bu aşamada oyunu sert oynayayım derken elinizden kaçırabilirsiniz

Ayna gibi size benziyorsa: Bazen erkekler farkında olmadan hoşlandıkları kadına benzediklerini kanıtlamaya çalışırlar. Siz güldüğünüzde gülen, hoşlandıklarınızı yapmaya çalışan, hatta konuşma şeklinizi bile taklit eden erkek, sizden kesinlikle çok hoşlanıyor demektir.

Başını size doğru yatırıyorsa: Bu hareket, ağzınızdan çıkan her şeyi son derce dikkatle dinliyor ve anlattıklarınızla yakından ilgileniyor demektir. ilgi alanlarınız aynı, hoş vakit geçirmeye hazır olun.

Kaşlar havaya: Sizinle konuşurken gözlerini kocaman açar ya da kaşlarını kaldırırsa bilin ki o an içinde fırtınalar kopuyor ve bunu ancak bu kadar gizleyebiliyor. O kırılmaz gözüken kabuğunun altında küçücük bir çocuk var ve o çocuk heyecandan ölmek üzere.

Kıpır kıpır: Yerinde duramıyor, bir oturup bir kalkıyorsa sinir sistemi tamamen çökmüş demektir. Üzerinden atamadığı gerginliği size karşı olan yoğun ilgisinin sonucu.

Utangaç hareketler: Karşınızda elini ayağını nereye koyacağını bilmiyor, yanakları kızarıyorsa baştan notunu vermeyin. Bu işaretler O’nun baştan aşağı çekingen biri olduğunu değil, sadece sizin yanınızda heyecanını kontrol edemediğini gösterir.

Gözbebekleri: Bazen hislerimizi belli etmek istemesek de gözlerimiz bizi ele verir. Çünkü heyecanlandığımızda ya da paniklediğimizde gözbebeklerimiz büyür ve bu asla saklanamayacak en bariz işaretlerden biridir.

Senden hoşlandığını anlamanın yolları
Senden hoşlandığını anlamanın yolları

Elleri sürekli cebindeyse: Bu hareket erkeklerin dünyasında “Ben kendimden eminim.” ya da “Kendime o kadar güveniyorum ki gerçek bir maçoyum.” anlamına gelir ve sizi etkilemeye çalıştığı aşikardır.

Göz teması: Göz teması iletişim açısından çok önemlidir ve sık sık size bakması, gözlerini üzerinizden alamaması ilgisini çektiğinizin işaretidir.

Flörtöz bir dokunuş: İster ufak bir dürtme olsun, ister “yanlışlıkla çarptım” diyerek kolunuza dokunsun, temas, görmezden gelmemeniz gereken işaretlerden biridir. Karşınızdaki erkek varlığınızdan heyecanlanıyor ve çok açık ki dikkatinizi çekmeye çalışıyor.

Sözlerinin arasına iltifat cümleleri sıkıştırmak: İçe dönük yapılı olanlar kolay kolay iltifat edemez, sadece sözlerinin içine sizi sahiplendikleri fikrini veren imalar yerleştirirler.Keyfinizin yerinde olmasını önemserler. Kalabalık ortamlarda canınızı sıkan bir durum olduğunu fark ettiklerinde sizden önce söze girerek birilerini uyarmayı görev bilirler.

Uyku düzenleri bozulabilir: Daha fazla konuşabilmek için geç saatlere kadar uyumazlar.Tamamen karşı cinse odaklanırlar.

Giyim tarzlarına dikkat ederler:Spor kıyafetler giyerek genç ve dinamik olduklarını göstermeye çalışır. Tabi doğal olarak bu evrede alışveriş merkezleriniz ziyaret etme frekansları artar. Artık aynaya her zamankinden fazla bakarlar.

Aşk şarkıları dinlemeye başlarlar: Bazen garip bir cesaret içerisine girer olur olmadık yerlerde sesli şarkılar söylemeye başlar. Hatta bazıları gizli gizli şiir yazmaya bile başlar.

Adını veya adının baş harflerini bir yere karalama: Aşklarını kolay kolay içinde tutamazlar. Yakın arkadaşlarına mutlaka söyler rahatlarlar

Senden hoşlandığını anlamanın yolları
Senden hoşlandığını anlamanın yolları

.

Tripleri artmaya başlar: Sevdiği kızın etrafında ki tüm erkekleri analiz etmeye başlar. Sevdiği kızın Günaydın dediği adama bile potansiyel bir rakip gibi bakarak mutlaka hakkında bilgi toplamaya çalışır. Çaktırmadan sevdiği kızın ağzını arar. Hayrola kim bu? diye cümle duyarsınız o an.  

Bir cevap yazın