Çarşamba, Temmuz 17, 2019
Burç Yorumları

31 Ekim Burç Yorumları

Burçlar, Burç Yorumu

Burç YorumuBurç Yorumu

Sıradan gerginlikleri ve olağan stresleri bir kenara bırakmayı başarabilirsek, çok güzel bir gün geçirebiliriz. En az dün ve ondan önceki kadar mucizelere açık bir gün. Elinizi kalbinize koyup sadece bir dakika düşünün; bugün ne olmasını isterdim?

KOÇ

Kafanız biraz karışık. İsteklerinizin hemen gerçekleşmiyor olması sizde stres yaratıyor. Ancak herkes sizin kadar spontane yaşayamıyor ve organize olamıyor. Siz hem çok pratiksiniz hem de her işiniz şip-şak. Hayal kırıklığına uğramamak için beklentilerinizi kendi performansınız üzerinden ayarlamayın. Evliliklerde gizli kalmış konular gün yüzüne çıkabilir.

BOĞA

Organizasyon yeteneğinizin fazla olduğu bir gün. Birçok işi bir güne sığdırabilme fırsatı bulacaksınız. Günlük rutinlerinizde trafiğiniz yoğun. Aşk hayatınızla ilgili düzenlemeniz gereken konular olabilir. Her şeye rağmen var olan ilişkiniz konusunda çok şanslısınız.

İKİZLER

İkizler burcu iş hayatınız, kariyer hayatınızla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Çok hareketlisiniz. İçiniz içinize sığmıyor. Yeni dönemler için planlarınız olabilir. Evli İkizler burçlarının çok dikkatli olması gereken dönemler. Bekar İkizler burçları içinse oldukça hareketli ve şanslı bir dönem. İstediğinizi alabilecek güçtesiniz.

YENGEÇ

Çok fazla fikir değiştiriyorsunuz. İsteklerinize ulaşmak istiyorsanız istikrarlı ve azimli olmalısınız. Alternatif yaratmak elinizde. Var olan ahenginizi kaybetmemek için hareketsiz kalmayın. Günlük hayatınızdaki zorlanmalar kariyer hedeflerinizi değiştirmenize sebep olabilir. Maddi anlamda ailenizdeki insanlar tarafından destekleneceksiniz.

ASLAN

Ailenizle ilgili bazı konular, kayıplar, duygusal anlamda sizi çok yaralıyor. Nedense bugün uzun süredir var olan problemlere her zamankinden daha fazla takılıyorsunuz. Evliliklerde karışıklıklar söz konusu olabilir. İlişkiler ise büyük dönüşümde. Bazı Aslan burçları için ilişkiler bir sonraki adıma taşınabilir.

BAŞAK

Kendi kendinize kurduğunuz hayallerin hayal kırıklığına uğruyorsunuz. Üstelik de pes etmek için daha çok erken. Siz hayal ettiğiniz şeyi yaşarken gerçek hayat ellerinizden kayıyor olabilir. Maddi anlamda fırsatlar var. Ancak fırsatları değerlendirebiliyor olmak da size kalmış. Fırsatları burnunuzun ucunda olabilir. Çok uzakta aramayın.

TERAZİ

Kendinize iş hayatınız ve günlük rutinlerinizle ilgili hep aynı sinyali verirseniz sonunda verdiğiniz sinyal gerçek olur. İşe gidiyorsunuz ama sadece bedenen. Bulunduğunuz çalışma ortamından veya alışkanlıklarınızdan sıkılmış olabilirsiniz. Sakin karar vermeli ve planlı hareket etmelisiniz. Gereksiz riskler almamalısınız.

AKREP

Aşk hayatınızda işler yolunda gitmiyor. Aradığınızı eşiniz veya partnerinizde bulamıyorsunuz. Duygusal anlamda beklentileriniz yükseldi. Kendiniz bile kendi beklentilerinizi karşılayamaz hale geldiniz. Acil bir tatile ihtiyacınız var. Zaten yeni yaptım dün geldim, bu mevsimde olmaz demeyin, mutlaka bir kaçamak daha yapın.

YAY

Yay burcu eviniz ailenizle ilgili bazı aksiyonlar alabilirsiniz. Size zarar veren, inciten hiç kimseyi etrafınızda istemiyorsunuz. Çevrenizde artık sadece derin bağlar kurduğunuz insanlar kaldı. Kariyeriniz konusunda bir dengeye vardınız. Bir sonraki adım için biraz daha beklemeniz gerekebilir. Bu dönem hiçbir konuda çok hızlı karar vermemeye çalışın.

OĞLAK

Kariyer hayatınızda çok uzun süredir emek verdiğiniz konularda karşılık alacaksınız. Birçok Oğlak burcu yeni yıla kalmadan terfi edecek, işlerinde yükseleceklerdir. Kendinizi otorite konumuna taşımanız mümkün. Şansınız kariyeriniz anlamında gerçekten çok açık. Doğru hamlelerle hayallerinize ulaşmamanız için hiç sebep yok.

KOVA

İstekleriniz konusunda sabırsız ve ısrarcı olabilirsiniz. Gün genel anlamda hareketli geçecektir. Hayallerinize ulaşmak için ciddi bir potansiyeliniz var. Evde yapmaktan keyif aldığınız konulardan gelir elde edebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili, kariyer hayatınızla ilgili uzun süredir duymayı beklediğiniz haberleri alabilirsiniz.

ARKASI

Genel anlamda kendinizi fazlası ile gergin hissedebilirsiniz. Çatışmaya çok müsaitsiniz. Bu sebeple kim olursa olsun gerginlikten uzak kalmanız gerekiyor. Bir tartışmanın uzundan tutan kişi olmayın. Size kılıç kuşanan biri varsa bile “bugün uğraşmayacağım” deyin. Bazı Balık burçları için yeniden doğma süreci.

Bir cevap yazın